| CeVorbestiMa a întrebat:

Am un laptop si vreau sa fac sa mearga iluminarea tastelor.Am descarcat driverul de pe site-ul brandului de laptop insa cand sa-l instalez imi spune ca am deja o versiune a acestui driver si ma pune s-o caut in control panel ca s-o scot.Cum o gasesc? pentru ca dupa nume nu am reusit sa o gasesc.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ne spui producatorul (Asus, Hp, Acer, Lenovo, etc) si seria completa a laptopului (vezi pe carcasa informatiile) si vom incerca sa te ajutam. Daca driverul este instalat, posibil sa fie nevoie doar de activare. Dar asta descoperim dupa ce aflam ce model de laptop ai.

| RAY a răspuns:

Bios setari keyboard