| RobytzuSmecherash a întrebat:

Mi-am descarcat Driver San Francisco si cand vreau sa il instalez imi scrie:"Please go to the Control Panel to install and configure system components." Va rog ajutati-ma! Funda si vot!

3 răspunsuri:
| Serginyo a răspuns:

S-ar putea sa nu mearga din cauza cerintelor de sistem scazute, crackul sau direct-xul. incearca, vezi poate nu iti este instalata placa video sau driverul bun de video. bafta!

| RobytzuSmecherash explică (pentru Serginyo):

Si cum as putea rezolva problema? Poti sa pui un tutorial? Te rog!

| marian_3880 a răspuns:

Nu ai driverele instalate ori de la placa video ori sunetu!