| Emi8888 a întrebat:

Am un Lenovo g50-70 si imi apare,, Error loading operating system" cum pot sa o rezolv!

1 răspuns:
| Ursache_Claudiu_1998 a răspuns:

Salutare! Poți încerca scoțînd bateria din el, dacă e detașabilă. Apoi să îl conectezi direct la încărcător fără a monta bateria. Dacă asta nu rezolvă, înseamnă că sistemul de operare are un fișier lipsă. Nu e nimic! Poți merge cu hard-disk-ul la o cunoștiință deținătoare de laptop, rogi sa monteze hard-disk-ul tau in celalalt laptop si verifică dacă bootează. Numai bine!