| anonim_4396 a întrebat:

Am un proiect la TIC,profesorul ne-a zis sa facem o poza la o pagina din carte si cum arata pagina din carte,asa sa arate si in Microsoft Word,cu scris, cu imagine!

3 răspunsuri:
| WLMA a răspuns:

Care-i întrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, care este intrebarea? Sa stii ca noi nu iti putem face tema, nu ai voie sa ceri ajutorul la teme pe acest site. Incearca pe Brainly si incearca sa lucrezi singur.

| DeyCj a răspuns:

Ok... și ai vrut să ne întrebi cum se inserează o poză în Microsoft Word nu? happy. Dacă da, atunci e simplu. Tragi poza cu pagina din carte(E simplu, faci o poză cu telefonul, o descarci în calculator și apoi o inserezi în documentul Word), apoi o centrezi frumos în document(o paginezi așa ca la carte, dacă știi cum) și apoi save)