| ♥«´¨`•°..Pucca..°•´¨`»♥ a întrebat:

cine poate sa-mi dea niste tip-uri de scris, adica ca acelea de Microsoft Office Word, dar pe care pot sa le si desenez, am nevoie pentru un proiect happy
Dau Faimoasa fundita xD

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti aici: http://www.1001freefonts.com/ o multime. Daca dai o cautare cu "fonts" gasesti si alte site-uri. Succes!

5 răspunsuri:
| alandala a răspuns:

Acele tip-uri de scris se numesc Font-uri.

http://www.dafont.com Descarci, adaugi fisierele in C:\Windows\Fonts\

Si il vei gasi in Microsoft Office in lista de font-uri.

| MDE94 a răspuns:

Chiller smug

| Michael Imola Jackson a răspuns:

Buna poti sa folosesti: comic sans mersi acesta este cel mai frumos scris, dar este una si mai cool, script. dar aiceea trebuie sa stii sa citesc foarte bine e ca si cum tu ai fi scris dar trebuie sa maresti literele la 20 ca sa le vezi clar

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Nu am mai gasit alte tipuri de scrisuri decat cele din program
scuze ca nu te-am ajutat cu multe dar fii optimista si cauta ca mereu vei gasi ceva.
cat de cat multumitor daca nu se poate perfect

| :x_2232 a răspuns:

Harlow.
Monotype Corsiva.
Calibri.
sunt foarte multhappy
funditsă?:X