| Sonyasss a întrebat:

a m de facut un proiect pe microsoft office word 2007 si prima pagina vreau sa fie neagra apoi celelalte albe.cum pot sa fac asta?

3 răspunsuri:
| blackfox a răspuns:

Buna sonyasss.Incerc sa iti zic cum imi apare mie.Cand deschizi documentul in word sus de tot ar trebui sa apara asa:File,Home, Insert, Page layout etc.Trebuie sa intri la page layout si acolo iti apare page color(culoarea paginii), page borders(marginile)si tot ce mai ai nevoie. Sper sa fi fost de folos

| Madw94 a răspuns:

Intri in word si vezi ca sus unde sunt insirate home, insert si page layout etc. dai pe page layout si cauti page color are in o img cu o galeata si schimbi culoare,, sper ca ti-am fost de ajutor... poate imi da si o funda ok pa

| e1m2a3 a răspuns:

Da-mi id tau si te ajut happy!