| David10101937372929 a întrebat:

Am un ps4 si vreau sa imi cumpar playstation plus pentru a juca miltiplayer pot sa aduug bani in contul playstation cu bon dinacela paysafe care se gaseste in aparatele alea? Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Nicholas2200 a răspuns:

Din cate stiu eu merge numai prin carte de credit sau Voucher, te poti interesa si pe net metodele lor de plata pentru ps+. Daca mergea prin paysafe era mult simplu. In caz ca te oftici, i know that feel bro.

| David10101937372929 explică:

Acolo la redeem code cere un prepaid cod si cred ca merge prin paypal oricum daca e imi iau dinaia de la media galaxy si ma cam oftic ca vreau sa joc bo3laughing