| • _ • Ďάďđ¥ ™• _ • a întrebat:

Am un telefon mai vechi care il folosesc doar pentru cartela din el, Nokia 600 classic, intr-o zi am vazut un punct negru pe ecran, asta s`a intamplat saptamana trecuta iar azi cand m`am uitat mai atenta punctul acela s`a trasformat intr-o linie pe tot ecranul. Ce s`a intamplat oare? thinking

3 răspunsuri:
| baietzelu a răspuns:

Display-ul e de vina.

| arn64 a răspuns:

Ia-ti un telefon imi bunicel daca te deranjeaza, nu e foarte scump.Eu am dat 400 RON pe un nokia 3500c si isi face treaba, dar ai putea sa iei si mai ieftin, dar fara camera fot.

| • _ • Ďάďđ¥ ™• _ • explică:

Multumesc mult, nu vreau un alt telefon foarte scump, pentru ca am unu Samsung Corby, dar Nokia il folosesc doar pentru cartela. big grin Multumesc oricum big grin