| DeeaSelly a întrebat:

Sunt Deea si mi s-a intamplat ceva groaznic... la telefon. Am un telefon Nokia 3120 si l-am scapat din greseala in apa. L-am scos repede, am scos cartela, tot ce trebuia si le-am uscat. A doua zi a mers de minune dar vroiam sa fac poza cu nu mergea tot ecranul era negru dupa 1 minut imi aparea " aparat foto in asteptare " nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma. Dau funda big grin

1 răspuns:
| Vasybulan a răspuns:

La faza cu aparat foto in asteptare, pai multe telefoane pun camera in mod stand by. Iar ca nu iti apare imaginea pe tot ecranul... pai nu stiu. Poate e dus ecranul.