| Magic_3439 a întrebat:

Am un televizor Cartel si cred ca l-am parolat din greseala, pentru ca in momentul in care il deschid imi cere o parola din trei cifre. Are cineva idee cum pot afla acea parola, in afara de a incerca aranjamente de 10 luate cate 3?

7 răspunsuri:
| matrixismyname a răspuns:

Parca se puteau reseta cumva, citeste manualu, suna la reprezentanta, sau angajeaza pe cineva sa incerce cele 999 de variante posibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un copil, pune-l sa dibuiasca 000-999, si ii faci un cadou'.
Daca nu cauta in carticica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta incerc si eu dor nici un rezultat

| Bruma_Mihaela_1980 a răspuns:

Am patit si eu la fel dar din pacate mie mi s-a stricat telecomanda tr sa apesi pe un buton din telecomanda nu sa bagi cod

| Cumagda_Tess_1970 a răspuns (pentru Bruma_Mihaela_1980):

Care buton? care tasta, ca si eu am patit!

| Marius_Dragoi_1982 a răspuns (pentru Cumagda_Tess_1970):

Tasta pp de 3 ori, dupa care trebuie sa scoti din meniu key look

| Boar_Cornel_1952 a răspuns (pentru Marius_Dragoi_1982):

Sarut mana esti tare