| raluioana a întrebat:

Cine stie cum pot afla parola de la pc? caci in momentul in care vreau sa-l deschid imi cere parola si numai sora mea o stie si nu vrea sa mi-o dea. dau funda happy

3 răspunsuri:
| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Nu poti afla.Singura modalitate este ca sa te faci hacher de spart parole.Da ca sa te poti face hacher de spart parole iti trebuie sa iti faci un program de spart.Si eu caut sa imi fac program dar nici eu n-am gasit.

| xCookiieMonster a răspuns:

Ii pui windowsul din nou fara sa stie sora ta si cand iti apare sa pui parola pui si tu alta si asa se intoarce roata ce zici?big grinlaughing

| alamanu97 a răspuns:

Poti sa intri doar daca numele userului nu este "administrator". Daca e asa uite ce trebuie sa faci: apesti ctrl+alt+delete si schimbi numele cu administrator si intri fara parola big grin. Funda?batting eyelashes