| Baias_Adriana_1998 a întrebat:

Am un TV PHILIPS.
Cand am facut curat. am apasat pe ceva din greseala. si nu mai merge becul rosu. are o tablita mica pe care scrie Philips si langa. este un led. iar aceea nu merge. Este bagat in priza. Pe langa asta merge numai controlat de la SINGURUL BUTON pe care il are televizorul in spate, telecomanda numerge nici ea

1 răspuns:
| cristinel375 a răspuns:

Poate ai dat peste butonul principal, de aceea nu se mai aprinde becul rosu, ca toate televizoarele au un buton principal.Incearca sa apesi pe el si dupa, poate se aprinde sa poti umbla din telecomanda, daca nu scoate-l din priza si baga-l la loc, poate merge asa.