| Cristian2003 a întrebat:

Am un xbox 360, iar pana acum jucam online,dar azi am primit o eroare cand incercam sa joc un meci de online, care scria:"Your profile does not have the correct permission to access this feature"Cum o pot rezolva?

4 răspunsuri:
| ionutborcea a răspuns:

Trebuie sa iti resetezi parola la contul tau de Microsoft etc ai mult de munca am avut si eu problema bafta!

| Cristian2003 explică (pentru ionutborcea):

Mai exact ce trebuie sa fac?

| SonicAndrei a răspuns:

De cât timp joci online? Poate ți s-a terminat perioada de Xbox Live. Încearcă și ce a spus ionutborcea.

| ionutborcea a răspuns (pentru Cristian2003):

Vezi ca te-am trimis mesaj privat funda?>?