| anonim_4396 a întrebat:

Am windows 7 ultimate dar eu vreau xp deoarece acesta nu e compatibil cu jocuri etc. dar nu stiu ce sa fac pentru. ca imi da o eroare. imi puteti spune cum s-al instalez?

Răspuns Câştigător
| teodor10 a răspuns:

E posibil sa fie pc-ul setat din bios doar pe 7 si vista, sau doar pe seven, poti sa rectifici asta din bios, daca este vb de ceea ce cred eu, ca nu ai specificat eroarea happy

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Intai formatezi apoi instalezi, daca si asa apare eroarea cd-ul are probleme