| Vasile_Albert_1996 a întrebat:

Amun telefon Vodafone smart 4 turbo si cand il bag la incarcat si stau elca sa vezi nu se incarca dar imi arata ca se incarca si dupa ce s-a incarcat fara sa stau pe el ma tine bateria foarte mult

Răspuns Câştigător
| Maney31 a răspuns:

Pentru ca are incarcatorul slab, si eu am avut acelasi telefon, lasa-l sa se incarce si dupa poti sa "stai pe el", bafta

2 răspunsuri:
| pqGro a răspuns:

Eu zic ca este un avantaj ca te tine bateria.

| darrio2007 a răspuns:

Nu mai sta pe el cand se incarca. Nici nu este indicat. Cel putin asta am inteles eu din tentativa asta de frază.