| TerenteFTW a întrebat:

In decembrie am luat la abonament un Vodafone Smart 3, acum dupa 8 luni am o mare problema atat eu cat si fratimio care are acelasi telefon : Il pun la incarcat, se aprinde led-ul dar NU incarca, am incercat si sa-l sting si sa-l las la incarcat asa dar degeaba!
are cineva vreo idee?
Problema asta o face periodic, am mai patit saptamana trecuta...pur si simplu l-am lasat asa si a doua zi s-a incarcat dar acum am bateria la 4% si tot nu incarca

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergeti cu ele in garantie ca n-are legatura cu priza. E de la soft.

1 răspuns:
| Sika13 a răspuns:

Poate e de la priza nu alimenteaza cum trebuie incearca in alta priza daca tot nu merge incearca sa te duci la garantie cu el.