| rhdjskdjjcjfjdjx a întrebat:

Are cineva idee cum pot rezvola asta in unity versiunea 2021? Imi apare cand dau build pentru android. MENTIONEZ CA AM INSTALAT TOT CE ERA NEVOIE. UnityException: Android SDK is missing build-tools.
Android SDK Build-tools component is not found. Make sure all tools are installed in the SDK manager. Latest supported build-tools version is 30.0.2
UnityEngine.GUIUtilitytonguerocessEvent(Int32, IntPtr, Boolean&)

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Android sdk manager ce zice?

| rhdjskdjjcjfjdjx explică (pentru Brizbriz):

Se.putea sa raspunzi frumossad) si calumea. eu l-am intrebat si o spus sa te intreb pe tine...