| TinyAlbert a întrebat:

Tocmai mi-am luat un laptop nou fara sistem instalat. Am ajuns acasa si i-am bagat win7 pe 32 de biti. Placa video am instalat-o si la jocuri cand intru imi zice "Hardware acceleration is either disabled or not supported by your video card driver, which could slow game performace. Make sure you have the latest video card driver istalled and that hardware acceleration is turned on." Tin sa mentionez ca placa video este NVIDIA Geforce 310M/1 GB DDR3.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi ca trebuie sa o selectezi si jocul la fel din nVIDIA control panel

| sigmanet a răspuns:

Dar ce joc?

| Ghost a răspuns:

Deci tin sa mentionez ca aia de unde ai luat laptopul a fost pus drept informatie mincinoasa si se pedepseste conform legii, du-te cu laptopul la ei sa til schimbe sa daca nu vor amenintai cu OPC sa vezi ce mielusei sa fac atuncea ti-ar da si unu gratis