| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva mp3 samsung yp-s2(Pebble)? Am luat unul astazi...si nu stiu cand se incarca.ma puteti ajuta, va rog?!
L-am conectat la calc si apare o lumina rosie, asta inseamna ca se incarca? cand stiu ca e incarcat?
Multumesc

2 răspunsuri:
| BackAgainToTPU a răspuns:

Pai cred ca lumina aia rosie se schimba cand e incarcat. Anyway, cat ai dat pe el? Tare as vrea si eu big grin

| BackAgainToTPU a răspuns:

Salut! Am revenit. Eu l`am pus la calculator si apoi dupa nu stiu cate ore becul s-a facut verde. Asa se incarca.
funditaaaaaaaa?