| FazekasErvin a întrebat:

As avea unele curiozități/intrebari:

1 Ați folosit careva siteul/aplicația " iq opinion "?
2 Ați făcut bani cu ea?
3 Este serios?
4 cum intru in posesia banilor (card bancar/ paypal)?

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu, nu am folosit-o. Am folosit aplicatii asemanatoare. Iti spun din experienta, nu te astepta sa faci o gramada de bani. Eu mai mult de 0.5$ pe zi nu faceam. Mi s-a parut ca mai mult imi pierdeam timpul cu ele, asa ca m-am oprit. In posesia banilor intrai destul de simplu: Cumparai carduri de 10$ pentru Steam, Paypal, Google Play, Amazon, etc. Daca alegeai sa cumperi cardul Paypal, foloseai codul pentru a iti vira banii in contul Paypal si apoi in contul bancar. Paypal iti ia 2$ pentru fiecare tranzactie.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Incearca pe demo, si apoi te vei convinge.

| PainTech a răspuns:

Uite o regula buna a internetului :
Daca suna prea bine atunci este fake.
Nu am folosit aplicatia, dar sunt sigur ca nu o sa faci bani nici sa platesti curentul pierdut in timpul folosirii programului...