| kronopy a întrebat:

Fratiolr am nevoie de ajutor. Am niste bani in paypal (350$) si vreau sa ii scot, problema e ca eu am mastercard nu VISA, si nu ma tenteaza deloc sa imi fac unul (plus ca dureaza). Stie cineva o metoda prin care sa intru in posesia banilor? Stiu ca mai exista o metoda, transferul in cont banca, desi din cate am vazut e valabil doar in SUA, insa oricum nu am nici cont bancar... AJUTOOOOOR! TT^TT

Multumesc anticipat...

2 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Plateste utilitatle cu bani aia pe net si opreste bani de utilitati

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Dacă ai banii în cont, presupun că ai un card conectat la cont, nu?

Dacă ai un card conectat dai pur și simplu withdraw pe cardul asociat contului și în 3 zile ai banii pe card.
Eu folosesc asta întotdeauna.
Baftă.