| RuseAndrei1989 a întrebat:

As dori sa imi cumpar niste casti wireless interne pentru a le folosi la calculator.Nu prea am avut contact cu aceste tipuri de casti, de aceea pun aceasta intrebare pentru cei care stiu cu ce se mananca aceste casti.La specificatii as vrea sa aiba un sunet decent,niste bass daca se poate, dar nu este o problema daca nu au,nu ma intereseaza daca au microfon sau nu si nu in ultimul rand sa aiba un pret decent. Vreau sa imi cumpar casti wireless doar ca s-a am si eu cu ce sa aud fiindca mi s-au stricat castile, iar toate perechile de pe care le-am avut li s-au rupt firul.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce inseamna "un pret decent", mai excat, cat buget ai?

| RuseAndrei1989 explică (pentru CM7YRE):

Pai bugetul ar fi undeva la un milion

| CM7YRE a răspuns (pentru RuseAndrei1989):

Nu prea ai ce selectie mare sa faci la 100 ron, mai toate sunt "bune".
https://l.profitshare.ro/l/3758202