| Wrong_Man_1996 a întrebat:

Salut,am o pereche de casti Logitech g933 si nu am stikul wireless....merg conectate prin cablu jack? Normal răspunsul este da dar pe mine ma intereseaza cum fac cu microfonul ca la nu e ca telefon sa aiba intrare de microfon si iesire de sunet sunet pe aceeasi mufă, ce ar trebui facut?

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Nu ai cum să-l conectezi fără acel reciver. Tocmai de aia este tehnologie wireless pentru că nu are disponibil niciun slot de cablaj