| V8 a întrebat:

Hello, TPU! Apelez la cei care se pricep big grin Stie cineva o pereche de casti cu microfon care sa se aude destul de bine (nu un sunet impecabil dar macar sa fie un bass pe care sa il poti sesiza usor) si care sa nu aiba un pret "piperat"?
Vreau modelul exact si daca se poate si un link de pe eMag sau alt sitewinking
Fundawinking!

5 răspunsuri:
| V8 explică:

Sa se auda*
off tastatura asta laughing

| MauiNight a răspuns (pentru V8):

Ce zici de Beats sau Phillips? Mai mereu am avut Phillips, sunt bune daca vrei bass.

| V8 explică (pentru MauiNight):

Sunt comode?
m-as bucura sa se auda foarte bine bassul
cam cat costa?

| MauiNight a răspuns (pentru V8):

Da sunt foarte comode si rezistente.
Nu stiu cat costa in Romania, trebuie sa te uiti pe site-uri, sa iti faci o idee, dar nu sunt scumpe, oricum isi merita pretul. Sau du-te la magazin si vezi acolo, mai bine asa.