| darkhell217 a întrebat:

As putea bloca un Iphone care mi s-a furat in cazul in care nu mai am acces la userul icloud dar am contractul de unde l-am cumparat?

Răspuns Câştigător
| xutza a răspuns:

Cei din magazin nu iti stiu contul de Icloud. mergi la politie cu contractul de cumparare si IMEI-ul. Au un program special de localizare dupa IMEI

3 răspunsuri:
| darkhell217 explică (pentru xutza):

Pai si daca nu am contractul pot face rost de altul de la magazin?

| xutza a răspuns (pentru darkhell217):

Sigur au ei o copie dupa contract. te duci cu buletinul si le ceri o copie

| darkhell217 explică (pentru xutza):

Multumesc mult, am facut prostia de a cumpara cuiva un telefon pe numele meu si se pare ca nu trebuia