| gabi08 a întrebat:

As vrea sa conectez o boxa de masina la niste boxe de pc. boxa scoate in medie 20w, cat ar putea sa scoata daca fac o asemenea legetura?

Răspuns Câştigător
| gabi08 explică:

Mai mult de 5w tot nu o sa scoata voiam doar sa stiu daca nu e prea mic difuzorul ce incerci sa il conectezi la alea de pc, probabil o sa se auda putin mai bine

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat scoate cele de pcwinking

| gabi08 explică (pentru anonim_4396):

Pai alea de pc au fiecare 5w

| gabi08 explică (pentru anonim_4396):

Pai alea de pc scot 5w fiecare

| gabi08 explică:

Va rog un raspuns urgent, 2 boxe, fiecare 5w, cele de pc

| gabi08 explică:

Valensteyn12 eu as vrea sa conectez boxele astea http://www.okazii.ro/......121823137, cat crezi ca ar scoate?