| Miihaa a întrebat:

As vrea sa fac un site. Cu ce doriti sa fie, cum doriti sa fie?

14 răspunsuri:
| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Despre TENIS

| Stormtrooper a răspuns:

Por. ăăă. Masini.

| J0B0MAT a răspuns:

Cu muzica, diverse sfaturi de beauty, moda, recomandari etc.

| RAY a răspuns:

Trebuie sa faci un site interesant gen TPU,trebuie sa cunosti unde anume isi petrece oamenii timpul online,socializarea online ar fi bun un site de matrimoniale, adaugare de anunturii, muzica,filme,jocurii etc din pacate piata e cam asezata adica sunt site urii mari care detin controlul,ai nevoie de promovare pe google plus ceva diferit fata de alti,eu am incercat cu site urii despre stiinta dar nu a dat rezultate,acuma cu un blog despre dezvoltarea personalitati nu vad rezultate mari, pentru ca nu ma pot promova, bloguriile personale sunt putin citite, desi ramai la capitolu diverstisment unde posibil ca ar merge dar e nevoie de timp, am incercat un site imi manca ceva timp, dar cu rabdare se poate reusi

| K0sti a răspuns:

Cati bani ai sa faci site-ul? Un site inseamna investitie si muuuuulte cunostinte! Le detii? Plus munca zi de zi, care inseamna timp liber, il ai? Cunostinte SEO, le ai? Fara SEO si investitie nu va afla nimeni de site-ul tau!

| Miihaa explică (pentru K0sti):

Ideea e ca eu vreau sa il fac. Mersi ca NU imi raspunzi la intrebarea pe care am pus-o si ca te ingrijorezi de niste lucuri pe care le stiu deja. M-as bucura mai mult daca ai putea sa imi raspunzi la intrebare.

| Miihaa explică (pentru RAY):

Si eu incepusem sa fac un site de divertisment dar m-am oprit pentru ca sunt o groaza de pagini pe facebook + 9gag. Vreau ceva unicat. Am o idee pentru care e mai unicata pentru Romania.

| Miihaa explică (pentru J0B0MAT):

Ideea e ca deja cred ca sunt o groaza de siteuri care sunt despre aceste lucuri. pai ce ai vrea nou. Ce nu au acele siteuri si ai vrea sa aiba?

| Miihaa explică (pentru Stormtrooper):

Pai de masini sunt o groaza de siteuri, deci cu ce ai vrea sa vina in plus fata de celalalte. Nu gasesti pe acelea informatiile dorite

| Miihaa explică (pentru LarissssaMagdiiiiiiiiiiii):

Sunt multe informatii de tenis, deci cu ce ai vrea sa vina in plus fata de celalalte. Nu gasesti pe acelea informatiile dorite

| K0sti a răspuns (pentru Miihaa):

Iti poti raspunde singura, in functie de ceea ce stii sa faci! Un site se face doar daca stapanesti si excelezi intr-un anumit domeniu!
Ai cunostinte despre medicina, faci un site legat de aceasta activitate! Ai cunostinte de IT, faci un site de IT sau review-uri! Ai cunostinte de moda, faci un site despre moda...
Si asa mai departe! Nu poti face ceva la care nu te pricepi!

| WLMA a răspuns:

Studiază piața, găsește o categorie de vizitatori, impresionează! De exemplu sunt destul de puține site-uri care explica sau arata de ce nu e profitabila metoda MLM sau cost per click sau multe astfel de smecheri care promit profit dar mai mult te fura. Eu am vrut sa fac unul dar nu am avut resursele necesare.

| Desembra133 a răspuns:

Fa un site cu hack-uri pentru jocuri *~* sau de unde iei jocuri care nu merg multiplayer pe steam *~*
Eu as sta mult timp pe un site din asta.

| Desembra133 a răspuns:

Jocuri care merg multiplayer pe steam**