| anne_9809 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai ciudata. Am un xat si as vrea sa il inscriu pe xat.com ca sa il vada toata lumea care intra pe acel site. Dar nu stiu cum sa il inscriu daca doriti sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Lucky9441 a răspuns:

Hey` si eu am xat. Daca vrei sa iti apara in acel top trebuie sa ai ceva lume pe el. nu stiu in jur de 10 persoane si daca ai mai mult. iti apare pe prima pagina. daca vrei sa-ti apara in dreapta cand intri pe xat.com te costa xats pe ora. 200 parca. si nu merita e destul sa fi in top:d eu am strans peste 50 intr-o seara nu mai era loclaughing. Da mass pe messbig grin cu xatu si roaga`i sa intre o sa fie ok. Iti urez Bafta si o sa vin pe xatul tau doar da`mi linkulbig grin. Sper ca ti-am fost de ajutor. Kiss :*