| apusdesoare a întrebat:

Voi cum va doriti sa fie acest site(TPU)?

Răspuns Câştigător
| MusicIsLife a răspuns:

Sincer mie imi place foarte mult TPU. Orice problema sau intrebare la care nimeni apropiat nu iti poate raspunde o pui aici.
Eu mi-am facut cont aici doar de plictiseala, dar acum imi place foarte mult.

Tie cum ti se pare?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Plin de linişte şi armonie.

| justitiarul a răspuns:

Fara raportari abuzive!

| LifeFail a răspuns:

Idem @justitiarul.

| ZoeyMe a răspuns:

Din pacate, daca n-ar fi acest sistem de punctare multi utilizatori ar parasi siteul.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cat mai vulgar. M-am saturat sa ma tot cenzurez si sa am grija la ce scriu.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Mai multe intrebari serioase, mai putin circ.
Bye!

| bonatz a răspuns:

Sincer, asa cum este e foarte bine. Binenteles, multi useri sunt... ehh, pai... destul de sufocanti, disperati si practicanti ai spam-ului. Le-as recomanda sa-si revizueasca comportamentul si vocabularul.

Ca site, e bine facut. Usor de utilizat, cu un design, zic eu, care atrage. Imi place ideea in sine, aproape de fiecare data cand cautam un raspuns, il gaseam aici.

Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A blissful place...
http://www.youtube.com/watch?v=oiFTXckh0zU

| chokingvictim a răspuns:

Sunt sigur ca daca sistemul de punctare si acordare de funda ar fi eliminat ar fi mult mai linistit.dar nu o sa se intample.money,money,money...sadit's all about the money...sad