| Kenzo1234 a întrebat:

As vrea sa leg doare 2 boxe de la masina la un mp3 player auto cum pot face asta...am incercat mult timp si nu am reusit (DAU FUNDA)

Răspuns Câştigător
| claudyuRS50 a răspuns:

In primul rand mp3 ul trebuie alimentat (firele rosu, negru si galben) iar restul firelor (mov verde portocaliu nu stiu exact ce culori mai sunt) sunt pentru boxe. o boxa o legi la 2 fire de aceeasi culoare big grin

1 răspuns:
| Kenzo1234 explică (pentru claudyuRS50):

Atat vreau sa mai aflu. daca mp3 player-ul are amplificator?