| DanutzzaMaria99 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti pareri despre Tableta Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5110. Este buna? Am gasit pe net o oferta si as vrea sa mi-o cumpar. Ce ziceti? Funda si voot! :*

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

E ok pentru jocuri si aplicatii. Faci si poze, ai wireless b/g/n, browser. Mai mult nu-ti trebuie. Are tot ce vrei aproape.

| sweetyblue27 a răspuns:

Da, este o tableta foarte buna! Am primit si eu una la fel de Craciun... Ti-o recomand! Are wireles, camera frontala vga, este foarte rapida. sincer, ti.as recomanda sa iti iei 3g, pentru ca o poti folosi oriunde + merge foarte bine si ca telefon. Bateria tine in jur de 12 ore daca oo folosesti cu masura, in schimb, daca o folosesti incontinuu te tine in jur de 6-7 ore. f buna!

| DanutzzaMaria99 explică (pentru Trynda):

Imi poti spune care sunt lipsurile ei?

| Trynda a răspuns (pentru DanutzzaMaria99):

Procesor cam slabut pentru procesarea grafica. Nu are blitz, camera nu e asa buna dar nu cred ca-l iei pentru poze. Se incinde in partea cu procesorul dupa mai multa folosinta. Dar nu asa rau. Oricum merita banii tableta.