| xImIx a întrebat:

Asta mi s-a parut cea mai buna categorie..deci, am un monitor LG flatron w1942s si mergea bine fara problema pana azi dimineata cand am aprins calculatorul si el nu s-a aprins. Tot ce a facut este sa se aprinda culoarea butonului si s-a inchis imediat. Am incercat cu alt monitor acelasi pc si merge fara probleme.Deci problema este la monitor dar nu cred ca este ars deoarece l-am lasat cateva ore si l-am incercat iar, de data asta a aparut firma lui cu logo-ul si apoi s-a inchis. daca s-ar fi ars nu cred ca ar mai fi aparut, nu?

1 răspuns:
| Anonimmus234 a răspuns:

E din cauza placii de baza. Cheama un tehnician, sigur va rezolva.