| DanilaGaming a întrebat:

Astazi mi-am spart telefonul iar display-ul nu prea mai functioneaza, abia ce am reusit sa il conectez la pc unde am selectat ''transfer de fotografii'' mi-am sters toate pozele de telefon insa acestea se afla in ''sterse recent'', stie cineva unde este locatia acestui folder, sa intru de pe pc acolo sa imi trimit pozele altundeva, va rog frumos ajutati-ma, am Huawei p40 lite E

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

De obicei, pozele si filmarile sunt stocate pe cartela de memorie SD.
Daca ai dat mutarea de fisiere din PC, atunci nu mai raman poze la "sterse recent".
Pe card-ul de memorie insa ramane urma fisierelor sterse, care se pot recupera (pana ce nu sunt suprascrise cu alte fisiere).