| Khero a întrebat:

Acum ceva timp mi-am spart telefonul, si nu mai renteaza sa-l repar. Recent am descoperit ca am nevoie de niste date salvate in memoria telefonului, dar ghinion, nu mai are display-ul atasat. El functioneaza, dar nu are display. Exista vreo cale sa-l conectez la pc si sa folosesc pc-ul drept ecran pentru telefon?

5 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Pai conecteaza-te la pc si acceseaza-i memoria.

| Khero explică (pentru suffarstar):

Nu la asta ma refeream. Am nevoie de niste date dintr-o aplicatie pe care nu o pot accesa din memorie.

| Robi1444 a răspuns:

Incearca sa il conectezi la un smart TV cu usb-ul. nu sunt sigur daca vei reusii, dar incearca macar.

| Khero explică (pentru Robi1444):

Nu am un smart TV

| Robi1444 a răspuns (pentru Khero):

Pfai. atunci nu stiu cum ai putea. ai android?