| Hfokhfkyfoyf a întrebat:

Ați intrat vreodată pe Dark Web? Dacă da, ce minuni ați găsit acolo?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Arme, explozivi, droguri, telefoane furate, in special iPhone X era pe atunci, reduse la 30%. N-am avut intentia si nici nu voi avea sa caut dupa red room-uri sau forumuri dedicate pornografiei infantile sau pedofililor... orice isi are limitele sale. Dar, am auzit ca poti gasi materiale/schite/carti mai mult sau mai putin publice legate in special de diverse domenii ale stiintei, as fi fost interesat de niste schite de sateliti sau de reactoare nucleare, dar interesul asta a venit abia dupa un an de la ultima incercare si mi-a fost lene sa-mi mai pregatesc setup-ul dedicat.

| flixbuster a răspuns:

Io' nu am intrat ca mi-e frica de intuneric si n-am lanternawinking

| Zuzu1991 a răspuns:

Usual SHlT dar fara cenzura, reteaua merge greu, iar orice cumperi, cumperi pe bitcoini si EVIDENT e un risc foarte mare sa dai banii si sa nu capeti nici o ceapa degerata in schimb, si nu ai cui si pe cine sa raportezi nicaieri

| InOrOut a răspuns:

Am intrat, dar totul e cenzurat, e un fel de Youtube.

| Savu4iosif a răspuns:

Drk webul este cea mai intnecata parte a deep web-ului, nu iti recomand sa intri acolo deoarece ce vei vedeabte poate afecta emotional. Gasesti mai multe aici: https://youtu.be/f8HYSZ6W3f4

| InOrOut a răspuns (pentru Savu4iosif):

Nu e cea mai intunecata parte a deep web-ului. Si computerul tau face parte din deep web, daca tu ai pe computer o imagine cu extraterestrii computerul tau e mai intunecat decat darkweb. Ca idee. Cine stie cine ce chestii are pe computer, e absurd sa sustii asta. Singura chestie care o are aparte dark web e routarea. Dar asta gasesti si pe site-uri p0rn cand dai pe o imagine si iti face redirect la alta imagine, e fix aceeasi chestie, routare.
Darkweb e platforma marinei SUA daca nu stiai laughing oricum acum e cenzurata toata