| Mara1234510 a întrebat:

Atunci cand iti stergi contul de Instagram trebuie sa introduci si numarul de telefon ca sa-ti trimita un numar de verificare? Acum cativa ani am facut un cont de Instagram pe care il imparteam cu o prietena. Contul e facut pe numarul ei de telefon, dar am si eu parola de la el. Mi-as dori sa sterg acest cont, dar fara sa-i zic. Eu si cu ea nu prea mai suntem prietene acum si ne-am indepartat, iar pe acel cont sunt niste poze mai jenante si mi-as dori sa dispara de pe internet. Nu as vrea sa-i zic ca sterg contul si de asta vreau sa stiu daca il pot sterge fara ca ea sa afle, din nou, contul fiind facut pe numarul ei.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| cineva696969 a răspuns:

Da se poate, este nevoie doar de username si parola. uite aici un tutorial: https://www.today.com/......am-t135482