| CiobanuMirabela a întrebat:

Buna, nu primesc cod de verificare pentru număr la Instagram,am făcut de toate de la,,am uitat parola" pana la a șterge aplicația pana a-mi rezista telefonul,nu merge nimic,am reușit sa îmi schimb parola de atâtea ori,contul nu este pierdut dar când intru îmi apare numărul meu și cum ca trebuie sa primesc un cod, dar nu primesc, ajutați-mă va rog, am contul din 2018

2 răspunsuri:
| DaniTIRB a răspuns:

Ai un cont cracked (in care cineva ti l-a furat si a schimbat datele de contact) sau Instagram-ul merge mai incet, eu am avut la un moment dat o problema in care nu imi mai trimitea e-mailul pentru resetarea parolei, aparent, cei de la meta au un sistem de trimis e-mailuri cam varza. Cred ca trebuie sa ai rabdare.
Daca nu ai rabd., contacteaza-i.

| CiobanuMirabela explică (pentru DaniTIRB):

Nu primesc codul prin sms, intru și îmi apare direct sa bag codul