| PIKOKOKO a întrebat:

Aveam un microfon candva care era de la casti si eu ca desteptu am dat in el cu piciorul din greseala (nu conteaza cum am reusit asta). Si am mai avut cateva probleme cu el si mi s-a stricat jack-ul de la unitate. Intrebarea mea e: Unde as putea gasi un microfon de 30 - 90 lei care sa fie prin cablu USB? Daca s-ar putea, nu de pe PC Garage pentru ca acolo lucrurile sunt mai scumpe.

Răspuns Câştigător
| KanezuY a răspuns:

Recomand astea! http://www.emag.ro/......DMMQT7BBM/

4 răspunsuri:
| Ionut621 a răspuns:

De pe altex, eMAG, de la flanco(clar nu ca sunt ca pe pc garage). Stiu ca exista si la unele librarii, dar nu stiu cat de bune sunt.

| PIKOKOKO explică (pentru Ionut621):

Ma refeream un link de la un microfon cat de cat bun. Stiu si eu de altex, eMAG si astea.

| PIKOKOKO explică (pentru KanezuY):

Deci e un singur fir care are si castile si microfonul?

| KanezuY a răspuns (pentru PIKOKOKO):

Citeste si tu la specificatii.