| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-am pus Windows Vista.Ce am observat e ca nu deschide fisierele. Dau click pe Avast antivirus si efectiv nu se deschide,desi apare la procese in task manager.Am incercat sa instalez ceva si cand dau click pe instalare, la fel.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Curiozitate: de ce ai pus vista?

| K0sti a răspuns:

Ai reusit performanta sa-ti pui cel mai prost sistem de operare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xp-ul nu mai mergea deloc. vista merge foarte bine acum pentru cerintele mele, cu exceptia acestei probleme.are cineva o solutie?

Răspuns utilizator avertizat
| horia2012 a răspuns:

Cine stie ce ciudatenie de sistem ai descarcat. S-a instalat cu erori. Cauta o varianta originala, fara update-ri si tot felul de prostii bagate in el.