| anonim_4396 a întrebat:

Bai fratilor..nu stiu ce se intampla cu pc-ul si telefonul meu..am vazut cum de la 63 de fps ajung la 8 ( PC ) iar pe telefon cand merg pe Facebook se incarca greu rau da eu stau langa router! ce imi sugerati sa fac?

3 răspunsuri:
| Dorian1997 a răspuns:

Reseteaza routerul la setarile din fabrica si reconfigureaza-l.

| JustStitch a răspuns:

Problema cu telefonul am avut-o si eu, nu e de la router, ar putea fi de la telefon iar la pc, depinde si de componentele pe care le ai

| Rommeo a răspuns:

Pentru PC descarca Advanced Systemcare si fa o curatenie cu el, iar la telefon intra si sterge cache-ul aplicatiei.