| anonim_4396 a întrebat:

De azi se intampla ceva cu telefonul meu..cand sunt pe Facebook se incarca fotografiile si clipurile greu dar eu stau langa router..si cand intru pe magazin play se cam blocheaza si nu stiu ce are ieri mergea perfect. Ce imi sugerati sa.l mai las sa se,, odihneasca"? pentru ca am stat cam mult ce sa zic pe el.

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Sterge cache-ul aplicatiilor care fac aceasta problema.

1 răspuns:
| sile44 a răspuns:

Schimba cel mai bine firmware (softul) nu resetare din fabrica ci softul cu totul si scapi de problema