| anonim_4396 a întrebat:

Bitdefender free, Windows Defender sau Kaspersky free?

14 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Eu am in windows 10 direct pus de windows, windows defender da am avast premium, celelalte care ai zis tu iti fac lag la PC cred

| StalkerSoul a răspuns:

Kaspersky daca ai pc potent. daca nu, lasa windows defender e suficient

| LPCTSTR a răspuns:

Fata de Bitdefender si Kaspersky, Avast are cele mai bune euristici.
Decizia iti apartine tie.

| LupGetodacJedi a răspuns:

Windows Defender e bun, sa nu folosesti Avast niciodata! O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Bitdefender free, Bitdefender a fost antivirus anului https://www.faravirusi.com/......tives-org/

| flixbuster a răspuns (pentru LPCTSTR):

Despre Avast:

https://www.pcmag.com/......our-clicks

P.S. Se aplica si la AVG ca acum sunt una si aceeasi companie.

| flixbuster a răspuns:

Windows Defender, vine cu Windows, isi face treaba in tacere.

Decat sa folosesti alt AV mai bine folosesti cont restrictionat si faci update-urile la zi - asta iti creste nivelul de securitate de n-shpe ori. Bineinteles ca trebuie sa fii atent tot timpul ce rulezi ca administrator.

| flixbuster a răspuns:

A, si inca ceva, iti poti face singur o parere daca te uiti pe aici:

https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows

| LPCTSTR a răspuns (pentru flixbuster):

Din fericire nu am folosit niciodata acea extensie.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Linux. N-am nici un antivirus.hee hee laughing

| PainTech a răspuns:

Windows Defender.
Daca nu esti atat de retardat incat sa instalezi tot ce zboara sau sa apesi pe fiecare reclama care apare pe monitor programul de la Windows e suficient de bun.

| cfrtobias a răspuns (pentru LPCTSTR):

Se instala singur la avast in chrome

| Drkurt01 a răspuns:

Windows Defender