| didiu11 a întrebat:

Aș dori să mă lămuriți și pe mine cu o problemă:știți prea bine ca în momentul când dorești să alegi o fotografie din telefon îți apar două opțiuni(fotografii google și galerie),apoi te întreabă dacă alegeți această opțiune,,doar o data" sau,,întotdeauna".Ei bine, din greșeală am. apăsat opțiunea fotografii google pentru totdeauna și e aiurea pentru ca nu mă lăsa să mă duc la albume...trebuie să caut poza respectivă o grămadă pentru ca ele sunt așezate consecutiv! Știți cumva,pot remedia aceasta setare?
mulțumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Mergi in setari. DE acolo aplicatii. Din aplicatii, ai sa vezi absolut toate aplicatiile din telefonul tau. APesi pe google foto(fotografii google, gasesti tu numele) si in optiunile care iti apar, ai una astfel: "debifati actiunile implicite". Si teoretic dupa totul revine cum era inainte.

2 răspunsuri:
| K3nzoRRR a răspuns:

Trebuie să găsești asta prin opțiuni Google. Caută la opțiunile telefonulîi.

| didiu11 explică (pentru sltlp):

Multumesc mult! Funda