| anonim_4396 a întrebat:

Salut! La facebook am vazut ca la unele persoane daca dai la fotografii nu apar toate albumele.decat o parte (de ex daca sunt 2 albume nu apare decat cel cu fotografii de profil). Daca dai la VEZI TOATE fotografiile atunci apare si cel de-al doilea album.
Cum pot face si eu aceasta setare?
Funda!

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Intri la un album de-al tău, deasupra tuturor pozelor ai "Editează albumul", apeşi acolo, se deschide o ferestruică, acolo unde scrie "Confidenţialitate" apeşi şi poţi selecta cine poate vedea albumul respectiv, prietenii tăi, toată lumea, doar tu, sau poţi personaliza pe cine blochezi să-l vadă... Apoi apeşi "Salvează" şi gata! Baftă!