| Mικø a întrebat:

Bună,
Aș vrea sa stiu cum pot instala photoshop full?
Că am incercat in multe metode dar am eșuat in unele modalități și apoi au apărut in calitate de virus și mă intrebam dacă sțiti ce program să instalez mai bun chiar dacă ar fi complicat?
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TheFragranceMaster a răspuns:

GIMP e excelent pentru editare.Incearca-l sigur nu vei regreta!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu spui in ce anume ai esuat, de unde sa stim cauza.Dă detalii.

| Kaℓi a răspuns:

Poti doar daca cumperi licenta.

| TheFragranceMaster a răspuns:

De ce neaparat Photoshop? Alte soft-uri aproape la fel de bune dar gratuite:GIMP, Paint.NET,PhotoScape

| Mικø explică (pentru TheFragranceMaster):

Pai, mă gandeam să învăț chestii gif'uri sau imagini transparente(PNG) pentru amv/mep ^-^ sau de diverse, ceva de genul așa xD.
Oricum mulțumesc pentru ajutor, voi încerca gimp sau paint.nethappy.