| Denyisssa a întrebat:

Aceasta intrebare este legata de site-ul "Wattpad".De cateva saptamani bune, am inceput sa scriu o carte pe acest site.Si am vazut ca numarul de cititori este mai inalt daca adaug si imagini, insa exista o mica problema.Atunci cand pun linkul imaginii mi se spune "(...)Linkul trebuie sa duca la un fisier jpg,,jpeg, png sau gif."Imi puteti explica unde pot gasi astfel de imagini?

7 răspunsuri:
| Jimtheghost a răspuns:

Aproape toate imaginile sunt jpg, jpeg sau png. Foloseste link-ul pozei, nu link-ul siteu-lui unde e postata poza. Cred. Nu stiu. Incearca asa. laughing

| R0R0 a răspuns:

Pozele sunt jpg, png.

| Denyisssa explică (pentru Jimtheghost):

Nici nu m-am gandit vreodata sa copiez linkul site-ului.Este logic ca al imaginii.Insa tot nu a mers.

| Denyisssa explică (pentru R0R0):

Daca pozele sunt jpg, png de ce nu merge?! La toate imaginile mi-a spus acelasi lucru...

| R0R0 a răspuns (pentru Denyisssa):

Dar esti sigura ca sunt jpg, png?

| Jimtheghost a răspuns (pentru R0R0):

Nu prea au cum sa fie altceva. :/

| R0R0 a răspuns (pentru Jimtheghost):

Exact laughing