| EvelynneAndreea a întrebat:

am o mica problema.Atunci cand vreau sa raspund la o intrebare nu imi apare raspunsul. Daca ma puteti ajuta raspunsul coreste va primi funda.

Răspuns Câştigător
| fotbalmessi a răspuns:

Se poate sa ai e-mail-ul neconfirmat si de aceea!

Funda?

6 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Trebuie să treci de bariera celor 10 răspunsuri pentru a apărea imediat şi răspunsurile tale. Nu te îngrijora. Aşa se întâmplă când eşti nou(ă).

| Rockart a răspuns:

Eşti nou pe site şi primele răspunsuri durează cel mult 15 minute până sunt aprobate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In zilele de sarbatori.de sfirsit de saptamana, cind traficul depaseste puterea serverului.nu se poate face actualizarea imediata din motive tehnice. Daca raspunsul a fost aprobat, fii sigur ca va apare.

| Caaaaalin a răspuns:

Pai scrie Raspunsul tau a fost adaugat! Pentru al vedea da-ti mai jos! si il vei vedea ca dupa ce ai raspuns iti da alte 5 parca ca sa raspunzi si la ele!

| EvelynneAndreea explică:

Raspunsul corect*