| razvanelll93 a întrebat:

am cumparat niste componente pentru pc, tot ei le-au asamblat, a venit pc-u acasa, am conectat monitor la el, dar nu se vede nimic, nici macar nu intra in bios. Cand am legat monitoru a laptop s-a vazut, deci nu e de vina monitorul. M-am uitat in carcasa si am vazut ca nu merg ventilatoarele de la placa video, sa fie asta problema? sa nu primeasca tensiune placa video?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Alta data sa ti le asamblezi singur!

| MskDesign a răspuns:

Daca sunt noi piesele inseamna ca au garantie.Trimite pc-ul inapoi.