| AndreiTrifan a întrebat:

monitoru se conectează la placa video sau la placa de baza, intreb asta pentru ca am conectat azi monitoru la pc si scrie pe monitor ca nu are semnal! Ce are? Va rog sa mi raspunde ti! Va multumesc!

1 răspuns:
| Dexter21 a răspuns:

Toate monitoarele se conecteaza pe placa video.n-ai cum sa il conectezi pe placa de baza pentru ca nu va merge daca nu ai placa video integrata in placa de baza cred ca ai placa video separat de cea de baza.asa ca il conectezi la placa video