| AlexMoss a întrebat:

Buna am facut update la iOS 6.0 am un iPhone 3GS, am facut jailbreak si acum cand incerc sa instalez sa instalez baseband-ul de ipad 06.15.00 imi da o eroare si zice s incerc din nou si monetan nu pot face restore la 5.1.1 ca nu am SHH sau ceva de genul si nu stiu ce sa fac poate aveti o solutie.

Răspuns Câştigător
| CipriSXX a răspuns:

Trebuie sa descarci soft-ul de restore pentru 5.0.1 de pe net.gasesti tu.conectezi ipadul la pc, apoi dai restore, dupa alegi softul descarcat(daca e unrar, dezarhiveazal) dupa ok si astepti si nu il mai atingi pana cand nu se termina.incearca nu mai faci jailbreak, deoarece incetineste telefonul/tableta. sper ca ti-am fost de ajutor!